אודות

נעים להכיר, שמי מירי

אני מיילדת מוסמכת, אמא ל6 ילדים וסבתא לנכדים שזכיתי ליילד ולחבק כבר בנשימתם הראשונה.
בעברי עבדתי כמיילדת בחדר לידה, והניסיון שצברתי מעניק לי הבנה מעמיקה בסביבת ההיריון והלידה. יש לי גם הסמכה של עיסוי רפואי ורפלקסולוגיה.
הקמתי את ‘מימה – מיילדות פרטית’ מתוך אהבה ורצון להעצים נשים בתהליך ההיריון והלידה.
כמיילדת ובכלל כאישה, אני מודעת לחשיבות התמיכה המקצועית והאישית לאורך ההיריון, במהלך הלידה ולאחר הלידה.
המטרה שלי היא להיות לצידך בכל שלב: לתמוך בך ולספק לך את הידע והכלים הנדרשים כדי שתוכלי להתמודד עם החוויה המרגשת והמאתגרת הזו בצורה הכי מוצלחת ובטוחה.
אני מתמקדת בהבנת הצרכים הייחודיים שלך, ומתאימה את השירותים שאני מעניקה לפי הבקשות והעדפות שלך. אני מבטיחה לך תמיכה מקצועית ואישית – במובן הפיזי והרגשי, ותמיד דואגת לספק לך את המידע המדויק והעדכני ביותר.
בחברת מימה אנחנו מחויבות להעניק לך חוויה בטוחה, איכותית ומרגשת בתהליך ההיריון והלידה. אני וצוות המיילדות שלי משתדלות להעצים נשים ולהקל על המעבר המרתק לאורח החיים החדש עם התינוק.

בשעה טובה ומוצלחת!
באהבה, מירי.
מימה ברשתות

הסיפור שלנו

מימה - מיילדות פרטית בשבילך

ליווי וייעוץ ממיילדת פרטית במהלך ההיריון, בלידה ואחרי הלידה.

אנו במימה מבטיחות תמיכה מקצועית ושירות מותאם אישית, בדגש על החוויה הטובה ביותר עבורך.
התמיכה שלנו מתחילה כבר מתחילת ההיריון: המיילדת הפרטית תלווה אותך ותמסור לך מידע וכלים שיעזרו לך להתמודד עם השלבים השונים של ההיריון, כך שתוכלי לקבל ייעוץ מקצועי לכל שאלה או דאגה שיש לך.
בעת הלידה, המיילדת תהיה לצידך כדי לספק לך תמיכה מקצועית וכן להבטיח את מילויי הצרכים האישיים שלך בצורה הרגישה ביותר. היא תעזור לך להתמודד טוב יותר עם הכאב והחששות, תוך שמירה על בריאותך ובריאות התינוק.
אחרי הלידה, המיילדת תייעץ ותספק לך תמיכה בהתמודדות עם תהליכי ההתאוששות – המשפחתית והאישית. המיילדת הפרטית תשמש כמקור ידע ותמיכה, ותעזור לך לשלב את הטיפול בתינוק במסגרת החיים החדשה שלך.
בכדי לוודא שהחוויה שלך עם מימה תהיה הטובה ביותר, אנחנו דואגות לספק לך שרות מותאם אישית – בהתאם לצרכים וההעדפות שלך. המיילדות שלנו מיומנות ומנוסות, ויתמקדו בהבנת הצרכים הייחודיים שלך ובמתן התמיכה המקצועית והאישית שאת זקוקה לה.
בעזרתנו, את יכולה להיות בטוחה שתקבלי תמיכה מקצועית, אמפתית ומותאמת אישית מצוות המיילדות שלנו.
עבורנו, הכי חשוב שתרגישי משוחררת, מכובדת ובטוחה בכל אחד מהשלבים של התהליך המיוחד הזה.

שלך באהבה,
מימה.

Follow us on Instagram